RestaurantSupply.com is your trusted source for Waring/Qualheim commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Waring/Qualheim dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Waring/Qualheim 29773 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Waring/Qualheim 29773 5 Inch Axial Fan Electric Cooling Metal 120 Volt
| Manufacturer | Waring/Qualheim |
|---|---|
| Model Number | 29773 |
| Manufacturer Part # | 29773 |
| Height | 2" |
| Width | 5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 1.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Waring/Qualheim 29773 Length 4 11/16", 119 Mm, Width 4 11/16", 119 Mm, Voltage 120 V Ac
