RestaurantSupply.com is your trusted source for Arctic Air holding and proofing cabinets.
- Authorized Arctic Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Arctic Air 297216041 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Arctic Air 297216041 7.7 Inch Thermostat for Refrigeration Units with Accuracy
| Manufacturer | Arctic Air |
|---|---|
| Model Number | 297216041 |
| Manufacturer Part # | 297216041 |
| Height | 2.2" |
| Width | 7.7" |
| Depth | 8.8" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Arctic Air 297216041 Thermostat