RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 29690.0004 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 29690.0004 6.15 Inch Cover and Cage Assembly for Bunn Equipment
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 29690.0004 |
| Manufacturer Part # | 29690.0004 |
| Height | 2.9" |
| Width | 6.15" |
| Depth | 6.3" |
| Weight | 0.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 29690.0004 Cover And Cage Assembly Sh & Gpr
