RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 29679 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 29679 Weld Assembly Firebox Heavy-Duty Steel Commercial Oven Attachment
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 29679 |
| Manufacturer Part # | 29679 |
| Height | 16" |
| Width | 17.25" |
| Depth | 19" |
| Weight | 12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 29679 Weld Assembly Firebox
