RestaurantSupply.com is your trusted source for Nieco french fry cutter replacement parts and accessories.
- Authorized Nieco dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nieco 29648 french fry cutter replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nieco 29648 7 Inch Airbox Upper Repair Gas OEM Replacement
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 29648 |
| Manufacturer Part # | 29648 |
| Height | 2.7" |
| Width | 7.3" |
| Depth | 18.35" |
| Weight | 0.77 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 29648 Support Airbox Upper Repa Ir Bg
