RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 29642.1 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 29642.1 Gearmotor Assembly Auger Stainless Steel for Food Equipment
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 29642.1 |
| Manufacturer Part # | 29642.1 |
| Height | 3.6" |
| Width | 4.3" |
| Depth | 8" |
| Weight | 1.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 29642.1 Gearmotor Assembly Auger(fmd 1)
