- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Prince Castle 296-017S 15 Inch Stainless Steel Front Guard for Prince Castle Equipment
| Manufacturer | Prince Castle |
|---|---|
| Model Number | 296-017S |
| Manufacturer Part # | 296-017S |
| Height | 2.1" |
| Width | 15.3" |
| Depth | 18.1" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Prince Castle 296-017S Front Guard