Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket trays.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 295117 trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 295117 5.5 Inch Stainless Steel Fence Assembly High 3 Inch with Carriage Tray
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 295117 |
| Manufacturer Part # | 295117 |
| Height | 2" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 13" |
| Weight | 1.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 295117 Hobart 1612 1712 1812 1912 With S/s Carriage Tray
