RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 29446.0005 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 29446.0005 8 Inch Electric EMI Filter European High-Capacity
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 29446.0005 |
| Manufacturer Part # | 29446.0005 |
| Height | 5.55" |
| Width | 8.8" |
| Depth | 9.35" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 29446.0005 Emi Filter European 36amp 3ph