RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 29351 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 29351 Diameter 194 Mm Funnel Smoke - Durable Food Safe Engineering
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 29351 |
| Manufacturer Part # | 29351 |
| Height | 4.25" |
| Width | 7.75" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 29351 Color Smoke, Outer Diameter 194 Mm, 7 5/8" Top
