Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 293 0.5A Fine Wire OEM Fuse for Commercial Kitchen Equipment
Item:
#1213601
Technical details
| Manufacturer | Blickman |
|---|---|
| Model Number | 293 |
| Manufacturer Part # | 293 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Weight | 0.5 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 293 0.5A Fine Wire OEM Fuse for Commercial Kitchen Equipment
$32.49
Unit price
/
Unavailable