RestaurantSupply.com is your trusted source for Robot Coupe commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 29240 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Robot Coupe 29240 Lid Assembly for Robot Coupe R10c R20a with Impact Resistant Material
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 29240 |
| Manufacturer Part # | 29240 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 29240 Lid Assembly R10c/r20a