RestaurantSupply.com is your trusted source for Silver King ivory china dinnerware.
- Authorized Silver King dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Silver King 29224 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Silver King 29224 12 Inch Panel Back Stainless Steel Foodservice Support
| Manufacturer | Silver King |
|---|---|
| Model Number | 29224 |
| Manufacturer Part # | 29224 |
| Height | 1.75" |
| Width | 11.6" |
| Depth | 23.2" |
| Weight | 0.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Silver King 29224 Panel Back Skrcb/fcb