RestaurantSupply.com is your trusted source for American Dish Service buffet and display systems and accessories.
- Authorized American Dish Service dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Dish Service 292-5006 buffet and display systems and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Dish Service 292-5006 Kit Pressure Regulator for ADC 44 66 Gas Appliances
| Manufacturer | American Dish Service |
|---|---|
| Model Number | 292-5006 |
| Manufacturer Part # | 292-5006 |
| Height | 2.6" |
| Width | 7.45" |
| Depth | 9.05" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Dish Service 292-5006 Kit Pressure Regulator (for Adc 44 66