RestaurantSupply.com is your trusted source for American Dish Service buffet and display systems and accessories.
- Authorized American Dish Service dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Dish Service 292-3014 buffet and display systems and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Dish Service 292-3014 Nipple 0.85 Inch Stainless Steel OEM Component for Dish Systems
| Manufacturer | American Dish Service |
|---|---|
| Model Number | 292-3014 |
| Manufacturer Part # | 292-3014 |
| Height | 0.8" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 1.95" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Dish Service 292-3014 Nipple
