RestaurantSupply.com is your trusted source for American Dish Service other white china dinnerware.
- Authorized American Dish Service dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Dish Service 292-3013 other white china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Dish Service 292-3013 3.8 Inch Tube Fresh Water Supply Commercial Stainless Steel
| Manufacturer | American Dish Service |
|---|---|
| Model Number | 292-3013 |
| Manufacturer Part # | 292-3013 |
| Height | 0.5" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 7.1" |
| Weight | 3.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Dish Service 292-3013 Tube Fresh Water Supply 1/2