RestaurantSupply.com is your trusted source for American Dish Service buffet and display systems and accessories.
- Authorized American Dish Service dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Dish Service 292-1029 buffet and display systems and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Dish Service 292-1029 3.3 Inch No Hub 2 Fitting to Pipe Durable Metal
| Manufacturer | American Dish Service |
|---|---|
| Model Number | 292-1029 |
| Manufacturer Part # | 292-1029 |
| Height | 2.15" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 4.1" |
| Weight | 0.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Dish Service 292-1029 No Hub 2 Fitting To Pipe
