RestaurantSupply.com is your trusted source for American Dish Service buffet and display systems and accessories.
- Authorized American Dish Service dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Dish Service 292-1012 buffet and display systems and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Dish Service 292-1012 2.55 Inch Plug 1/2 Mpt Stainless Steel Connector
| Manufacturer | American Dish Service |
|---|---|
| Model Number | 292-1012 |
| Manufacturer Part # | 292-1012 |
| Height | 0.9" |
| Width | 2.55" |
| Depth | 8.7" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Dish Service 292-1012 Plug 1/2 Mpt Ss
