RestaurantSupply.com is your trusted source for American Dish Service buffet and display systems and accessories.
- Authorized American Dish Service dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Dish Service 292-1007 buffet and display systems and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Dish Service 292-1007 Reducer 1/2 Mpt x 1/8 Fpt Brass for Plumbing
| Manufacturer | American Dish Service |
|---|---|
| Model Number | 292-1007 |
| Manufacturer Part # | 292-1007 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 0.8" |
| Weight | 7.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Dish Service 292-1007 Reducer 1/2 Mpt X 1/8 Fpt Br