RestaurantSupply.com is your trusted source for American Dish Service buffet and display systems and accessories.
- Authorized American Dish Service dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Dish Service 292-1006 buffet and display systems and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Dish Service 292-1006 Nut 1 Inch 1/2 Fpt Brass Pipe Locknut for Plumbing
| Manufacturer | American Dish Service |
|---|---|
| Model Number | 292-1006 |
| Manufacturer Part # | 292-1006 |
| Height | 0.3" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.15" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Dish Service 292-1006 Nut 1/2 Fpt Brass Pipe Lockn