RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 29179.0001 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 29179.0001 4.75 Inch Compact Transformer with Fuse 115 to 230 Volt
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 29179.0001 |
| Manufacturer Part # | 29179.0001 |
| Height | 3.8" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 5.1" |
| Weight | 0.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 29179.0001 Transformer W/fuse 115/230roh
