RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 29163.0003 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 29163.0003 1.5 Inch Handle Faucet Sweet Unsweet Black White Imprint
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 29163.0003 |
| Manufacturer Part # | 29163.0003 |
| Height | 1" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 29163.0003 Color Black, White Imprint, Weight .038 Lb
