Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn aftermarket coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Engineered to match existing Bunn units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bunn 29163.0001 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 29163.0001 2 1/2 Inch Handle Faucet Plastic Black for Fmp# 190-1137
| Fits with Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 29163.0001 |
| Manufacturer Part # | 29163.0001 |
| Height | 1" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 29163.0001 Color Black, Material Plastic, Length 2 1/2", 64 Mm, Width 1 3/4", 44 Mm, Note Replacement For Fmp# 190-1137 Faucet
