RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Kolpak dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kolpak 291221075 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 291221075 Digital Probe Cpi Food Safety Monitor Stainless Steel
| Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 291221075 |
| Manufacturer Part # | 291221075 |
| Height | 1.4" |
| Width | 5.85" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.81 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 291221075 Probes Cpi Digital 20 Le Ad
