FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for American Dish Service buffet and display systems and accessories.
- Authorized American Dish Service dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Dish Service 291-9008 buffet and display systems and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Dish Service 291-9008 12 Inch Electric Wash Tank with Stainless Steel Construction
| Manufacturer | American Dish Service |
|---|---|
| Model Number | 291-9008 |
| Manufacturer Part # | 291-9008 |
| Height | 4.7" |
| Width | 11.85" |
| Depth | 18.4" |
| Weight | 3.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Dish Service 291-9008 Heater Adc 44 Wash Tank T