FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for American Dish Service buffet and display systems and accessories.
- Authorized American Dish Service dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Dish Service 291-9001 buffet and display systems and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Dish Service 291-9001 18 Inch Stainless Steel Heater for ADC 44 Wash Tank
| Manufacturer | American Dish Service |
|---|---|
| Model Number | 291-9001 |
| Manufacturer Part # | 291-9001 |
| Height | 5" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Dish Service 291-9001 Heater Adc 44 Wash Tank 2