RestaurantSupply.com is your trusted source for American Dish Service china servingware.
- Authorized American Dish Service dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Dish Service 291-7101 china servingware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Dish Service 291-7101 4.8 Inch Light Indicator Electric OEM Indicator Durable
| Manufacturer | American Dish Service |
|---|---|
| Model Number | 291-7101 |
| Manufacturer Part # | 291-7101 |
| Height | 1.55" |
| Width | 4.8" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Dish Service 291-7101 Light Indicator Et Af Adc
