RestaurantSupply.com is your trusted source for American Dish Service buffet and display systems and accessories.
- Authorized American Dish Service dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Dish Service 291-3017 buffet and display systems and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Dish Service 291-3017 2.4 Inch Single Overload Wash Pump Stainless Steel
| Manufacturer | American Dish Service |
|---|---|
| Model Number | 291-3017 |
| Manufacturer Part # | 291-3017 |
| Height | 1.9" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Dish Service 291-3017 Overload Wash Pump Single
