RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 2908-0032000 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 2908-0032000 0.55 Inch Brass Hood Orifice Gas Component
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | 2908-0032000 |
| Manufacturer Part # | 2908-0032000 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 0.65" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N 2908-0032000 Brass Hood Orifice, 3/8"-27 X 1/2" High X #35
