RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 29072.0016 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 29072.0016 Wiring Harness 120V Electric OEM for Bunn Appliances
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 29072.0016 |
| Manufacturer Part # | 29072.0016 |
| Height | 1.75" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 7.6" |
| Weight | 0.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 29072.0016 Wiring Harn Main 120v 1l/2u
