RestaurantSupply.com is your trusted source for Carter Hoffmann tray dispensers.
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann 29038-4071 tray dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Carter Hoffmann 29038-4071 10 Inch Gasket Assembly for Food Warming Units
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | 29038-4071 |
| Manufacturer Part # | 29038-4071 |
| Height | 2.25" |
| Width | 10" |
| Depth | 11.4" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann 29038-4071 Gasket Assy Hh 312
