RestaurantSupply.com is your trusted source for Carter Hoffmann tray dispensers.
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann 29038-3254 tray dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Carter Hoffmann 29038-3254 5.65 Inch Medium Flip Window with Impact-Resistant Glass
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | 29038-3254 |
| Manufacturer Part # | 29038-3254 |
| Height | 0.3" |
| Width | 5.65" |
| Depth | 12.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann 29038-3254 Medium Flip Window
