RestaurantSupply.com is your trusted source for Carter Hoffmann meal delivery carts.
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann 290340032 meal delivery carts
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Carter Hoffmann 290340032 6 Inch Gasket Frame Silicone for Commercial Ovens
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | 290340032 |
| Manufacturer Part # | 290340032 |
| Height | 2.65" |
| Width | 6" |
| Depth | 14.75" |
| Weight | 0.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann 290340032 Gasket Frame Silicone