RestaurantSupply.com is your trusted source for Nieco french fry cutter replacement parts and accessories.
- Authorized Nieco dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nieco 29026 french fry cutter replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nieco 29026 9 Inch Feeder Cover Corrosion Resistant OEM Part
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 29026 |
| Manufacturer Part # | 29026 |
| Height | 7" |
| Width | 9" |
| Depth | 29" |
| Weight | 6.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 29026 Feeder Cover