Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 290115 Lift Tube Assembly 3.65 Inch OEM Corrosion Resistant Replacement
Item:
#1512691
Technical details
| Manufacturer | RAM |
|---|---|
| Model Number | 290115 |
| Manufacturer Part # | 290115 |
| Height | 1.55" |
| Width | 3.65" |
| Depth | 13.8" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 290115 Lift Tube Assembly 3.65 Inch OEM Corrosion Resistant Replacement
