RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 290-00116 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster 290-00116 4.1 Inch Gasket Silicone for Beverage Equipment
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 290-00116 |
| Manufacturer Part # | 290-00116 |
| Height | 0.35" |
| Width | 4.1" |
| Depth | 6.8" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 290-00116 Gasket Silicone