Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 290-00089 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster 290-00089 3.45 Inch Bowl Gasket Rubber for Grindmaster
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 290-00089 |
| Manufacturer Part # | 290-00089 |
| Height | 1.35" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 3.6" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 290-00089 5 Gal Bowl Gasket Grindmaster
