RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt 29-01828 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt 29-01828 2 Inch Magnetic Trim to Secure Seal in Refrigeration
| Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 29-01828 |
| Manufacturer Part # | 29-01828 |
| Height | 0.5" |
| Width | 2" |
| Depth | 42" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 29-01828 Magnetic Trim 6" Top Nl