RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt 29-01482 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt 29-01482 1.05 Inch Gray Plastic Corner Trim with Seal
| Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 29-01482 |
| Manufacturer Part # | 29-01482 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.05" |
| Depth | 1.85" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 29-01482 Gray Plastic Corner Tri M 3/4 X
