RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt 29-01427 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt 29-01427 Gasket Retainer 116 Inch for Wi Doors
| Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 29-01427 |
| Manufacturer Part # | 29-01427 |
| Height | 1.13" |
| Width | 116.5" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 29-01427 Gasket Retainer For Wi Doors