RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt 29-01316 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt 29-01316 14 Inch Price Tag Molding with White Finish
| Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 29-01316 |
| Manufacturer Part # | 29-01316 |
| Height | 0.65" |
| Width | 14.2" |
| Depth | 27.45" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 29-01316 Price Tag Molding Whit E (els)
