RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 28D37-192D-07 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 28D37-192D-07 14 Inch Grille Front OEM for Foodservice Equipment
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 28D37-192D-07 |
| Manufacturer Part # | 28D37-192D-07 |
| Height | 11" |
| Width | 14" |
| Depth | 36" |
| Weight | 8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 28D37-192D-07 Grille Front Eppb Dd/bb 36/48/72hc