RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 28D37-133D-05 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 28D37-133D-05 15 Inch Grille Front Extension Stainless Steel
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 28D37-133D-05 |
| Manufacturer Part # | 28D37-133D-05 |
| Height | 0.75" |
| Width | 15.13" |
| Depth | 25.5" |
| Weight | 3.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 28D37-133D-05 Grille Front Ext .28 430ss Dp/pt
