RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 28D25-001A commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 28D25-001A 3.15 Inch Light Shield with Impact Resistant Material
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 28D25-001A |
| Manufacturer Part # | 28D25-001A |
| Height | 2.05" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 6.75" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 28D25-001A Light Shield Dmc
