RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Kolpak dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kolpak 289381075 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 289381075 3/4 Inch Tape 2 Mil Adhesive Aluminum for Sealing
| Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 289381075 |
| Manufacturer Part # | 289381075 |
| Height | 0.95" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 289381075 #431 3/4 2 Mil Aluminum Tape
