RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Kolpak dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kolpak 289321075 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 289321075 9 Inch Rubber Non Skid Tape for Commercial Kitchens Black
| Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 289321075 |
| Manufacturer Part # | 289321075 |
| Height | 8" |
| Width | 9" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 289321075 4 Black Non Skid Tape