RestaurantSupply.com is your trusted source for American Dish Service china servingware.
- Authorized American Dish Service dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Dish Service 289-6612 china servingware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Dish Service 289-6612 3.95 Inch Tan Silicone Gasket Drain Seat with Precise Fit
| Manufacturer | American Dish Service |
|---|---|
| Model Number | 289-6612 |
| Manufacturer Part # | 289-6612 |
| Height | 0.1" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 3.95" |
| Weight | 0.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Dish Service 289-6612 Gasket Drain Seat Rinse Tan
