RestaurantSupply.com is your trusted source for American Dish Service buffet and display systems and accessories.
- Authorized American Dish Service dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Dish Service 289-6610 buffet and display systems and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Dish Service 289-6610 2.45 Inch Gasket Flange Conveyor Pump Stainless Steel
| Manufacturer | American Dish Service |
|---|---|
| Model Number | 289-6610 |
| Manufacturer Part # | 289-6610 |
| Height | 0.1" |
| Width | 2.45" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Dish Service 289-6610 Gasket Flange Conveyor Pump
