RestaurantSupply.com is your trusted source for American Dish Service buffet and display systems and accessories.
- Authorized American Dish Service dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Dish Service 289-6605 buffet and display systems and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Dish Service 289-6605 5.05 Inch Gasket Intake Flange Wash Rubber Seal
| Manufacturer | American Dish Service |
|---|---|
| Model Number | 289-6605 |
| Manufacturer Part # | 289-6605 |
| Height | 0.5" |
| Width | 5.05" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Dish Service 289-6605 Gasket Intake Flange Wash (
