RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Thermometer thermometers.
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer -28857 thermometers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Thermometer -28857 Pulley Motor Gas OEM Durability for Food Processing
| Manufacturer | Taylor Thermometer |
|---|---|
| Model Number | -28857 |
| Manufacturer Part # | -28857 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Thermometer -28857 Pulley Motor 358
